Bezdrátová klávesnice & myš Logitech MK470

Ultraštíhlá, kompaktní a tichá sada bezdrátové klávesnice a myši.

Můžeme doručit do:
25.6.2021
Do týdne
Značka: Logitech
1 148 Kč 1 389 Kč včetně DPH
Kategorie: Příslušenství

MINIMALISTICKÁ. MODERNÍ. ŠTÍHLÁ.

Sada MK470 Slim Combo vyniká svou jednoduchostí. Štíhlý profil a minimalistický design přemění vaši klávesnici a myš na pastvu pro oči na vašem úhledném, elegantním stole.

 

 

PROSTOROVĚ ÚSPORNÁ PRODUKTIVITA


Kompaktní klávesnice zahrnuje číselnou klávesnici a 12 funkčních klávesových zkratek, díky čemuž máte vše potřebné na dosah ruky. Štíhlá myš je dokonale přenosná a snadno se vejde do tašky na notebook nebo do kapsy pro produktivitu na cestách.

Kompaktní konstrukce sady zajistí, že budete moci pracovat i na těch nejmenších stolech a zároveň mít myš pohodlně na dosah.

 

PLYNULÉ, POHODLNÉ PSANÍ A MANIPULACE S MYŠÍ


Nízkoprofilové klávesy uchycené technologií Scissor umožňují plynulé, snadno návykové psaní podobně jako na notebooku. Ladný, zaoblený tvar myši skvěle padne do levé i pravé ruky.

 

ULTRATICHÁ PRÁCE


Tichá klávesnice a laboratorně testovaná myš s 90% redukcí hluku zajistí dokonale tiché pracovní prostředí pro vás i vaše okolí.

 

 

NENÁROČNÉ A SPOLEHLIVÉ BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ


Nenáročný přijímač USB plug-and-play disponuje silným bezdrátovým připojením 2,4 GHz s dosahem 10 metrů2 . Díky tomu bude váš stůl úhledný, bez změti kabelů, a svá zařízení si budete moci uspořádat přesně tak, jak a kde je chcete mít.