Bezdrátový headset Logitech H800

Naše nejlepší a nejuniverzálnější náhlavní souprava, doslova nepostradatelná pro majitele mobilních zařízení, uživatele počítačů a také hráče.

Vyprodáno
Značka: Logitech
2 710 Kč 3 279 Kč včetně DPH
Kategorie: Příslušenství

VOLNOST BEZDRÁTOVÉHO PŘIPOJENÍ PRO VŠECHNA VAŠE ZAŘÍZENÍ


Souprava H800 je vybavena nanopřijímačem USB pro počítače a technologií Bluetooth® pro chytré telefony, tablety a Bluetooth kompatibilní počítače. Snadno se připojte a přepínejte mezi zařízeními, aniž by vám při tom překážely kabely. Když potřebujete hovořit s klienty nebo členy svého týmu, můžete si držák mikrofonu snadno nastavit do ideální polohy.

 

BEZDRÁTOVÁ NÁHLAVNÍ SOUPRAVA BLUETOOTH


Spárujte se s libovolným Bluetooth kompatibilním zařízením nebo vložte nenáročný nanopřijímač do portu USB-A a pohybujte se bez omezení ve vzdálenosti až 12 m (40 stop) od připojeného zařízení. Dobíjecí baterie poskytuje šest hodin bezdrátového zvuku bez výpadků.

 

 

BOHATÝ STEREOFONNÍ ZVUK S VYSOKÝM ROZLIŠENÍM


Laserem optimalizované měniče a integrovaný ekvalizér potlačují zkreslení na minimum. Vychutnejte si bohatý, křišťálově čistý, digitální zvuk, díky kterému rozeznáte i ty nejjemnější tóny pro úplné pohroužení do hudby, her a hovorů.

 

 

MIKROFON S POTLAČENÍM ŠUMU


Mikrofon lze flexibilně umístit za účelem lepšího snímání hlasu a potlačení okolního šumu. A když držák umístěný na pravé straně právě nepoužíváte, stačí jej sklopit k hlavovému mostu.

 

 

OVLÁDACÍ PRVKY NA SLUCHÁTKU


Upravte hlasitost, ztlumte zvuk, ovládejte hovory, přepínejte skladby/opakované přehrávání a vybírejte zařízení pomocí celé sady ovládacích prvků umístěných na pravém náušníku. Ovládejte příchozí hovory a zábavu bez přerušení. Když jste na cestách, můžete nanopřijímač uložit do prostoru ve spodní části levého náušníku.

 

 

PŘIJÍMAČ USB-A + BLUETOOTH


Nanopřijímač USB-A stačí zapojit do portu USB-A počítače a nebo se spárovat s Bluetooth kompatibilním chytrým telefonem, počítačem či tabletem. Soupravu lze nabíjet pomocí přiloženého kabelu USB-A; během nabíjení navíc můžete bez potíží hovořit. Vychutnejte si až šest hodin bezdrátového zvuku pro všechny vaše hovory, hudbu nebo hry.