Bezdrátový ovladač prezentací Logitech Spotlight Plus

Malé zařízení. Velký důraz. Ovladač Spotlight a jeho doprovodné aplikace společně přinášejí celou řadou inteligentních a přizpůsobitelných funkcí. Můžete tak s jistotou vystoupit před zúčastněné a bez obav zahájit prezentaci.

Varianta
Můžeme doručit do:
28.4.2021 28.4.2021 Zvolte variantu
Do týdne Do týdne Zvolte variantu
Značka: Logitech
2 950 Kč 3 570 Kč včetně DPH
Kategorie: Příslušenství

SEZNAMTE SE SE SPOTLIGHT.


Zcela nový standard v ovládání prezentací. Procházejte snímky s jistotou na vzdálenost až 30 metrů a využívejte moderní ukazovátko pro funkce Zvýrazňování, Zvětšování nebo označování oblastí zájmu pomocí funkce Digitální laser.

 

 

UKAZUJTE


Vyberte si mezi třemi pokročilými režimy ukazatele. Zvýraznění na obrazovce vytvoří efekt reflektoru, Zvětšení umožní přiblížit detaily a Digitální laser zase přesně označit informace.

*Aktivováno prostřednictvím aplikace Logitech Presentation App

 

PŘEHRÁVEJTE


Využijte kurzor na obrazovce pro přehrávání a pozastavení videí, spouštění odkazů a interakci se širokou škálou obsahu. Ovladač Spotlight je vybaven pohybovým snímačem – spád prezentace tak nemusíte brzdit a pohybovat se poblíž myši nebo notebooku.

 

 

 

 

SPOLÉHEJTE


Ovladač Spotlight lze připojit během okamžiku pomocí přijímače USB nebo technologie Bluetooth® Low Energy. Na většině platforem lze využít připojení plug-and-play a kompatibilitu s většinou rozšířených prezentačních aplikací. Ovladač je navíc plně nabíjecí1 a disponuje působivým provozním dosahem 30 metrů2.

*Po úplném nabití vydrží fungovat až 3 měsíce. Může se lišit podle způsobu používání.
*Může se lišit v závislosti na podmínkách okolního prostředí a používání.

 

NAČASUJTE


Mějte čas dokonale pod kontrolou od prvního po poslední snímek. Nastavte si v rámci aplikace časové milníky a přijímejte vibrační upozornění přímo do své ruky.

*Aktivováno prostřednictvím aplikace Logitech Presentation App.