Interaktivní panel SMART-i-WALL® | Na stojanu

Díky dotykové technologii přímo v antireflexním skle vše ovládáte jako na obrovském tabletu. Spolupracujete na projektech, sdílíte úpravy s kolegy, komunikujete se světem pomocí 4K konferenční kamery, nebo jen sdílíte obsah přímo z vašeho mobilního zařízení nebo počítače.

Varianta
Můžeme doručit do:
12.7.2021 12.7.2021 Zvolte variantu
Do 14 dní Do 14 dní Zvolte variantu
Značka: LIKO-S, a.s.
205 275 Kč 240 975 Kč od 205 275 Kč 248 383 Kč včetně DPH 291 580 Kč včetně DPH od 248 383 Kč včetně DPH
Kategorie: Produkty

header_interaktivni_panel_1

Nejpokročilejší interaktivní panel SMART-i-WALL® nyní zpřístupňujeme všem.

Moderní technologie pro komunikaci a prezentaci jsou dnes naprosto klíčovou součástí každé kanceláře nebo zasedací místnosti. Televize na stěnách, ovladače, konferenční kamery na stole, reproduktory pod stropem. K tomu všemu se navíc připojujete přes svůj počítač. A často pomocí spousty kabelů.

My jsme tohle všechno vzali a integrovali do jednoho dotykového panelu. Výkonný hardware, dokonalý zvuk & nejlepší webkamera na trhu. A tak vznikl SMART-i-WALL® - interaktivní technologie nabitá novinkami.

SiW-eshop-Meetup-Cam-Banner01

Uvidíte všechno.

S ultraširokým, 120° zorným polem kamery MeetUp zabírajícím celou místnost bude každé místo u stolu dobře vidět. Objektiv vyrobený společností Logitech s nízkým zkreslením, optika s rozlišením Ultra HD 4K a tři předvolby kamery přinášejí pozoruhodnou kvalitu obrazu a ještě více zefektivňují kooperaci tváří v tvář.

part_1

Spojujeme vše co znáte & co potřebujete. Přesně jak to máte rádi.

Dotkněte se kdekoliv. Díky dotykové technologii přímo ve skle vše ovládáte jako na obrovském tabletu. Spolupracujte na projektech, sdílejte úpravy s kolegy, spojte se se světem pomocí 4K konferenční kamery, nebo jen sdílejte obsah přímo z vašeho mobilního zařízení a počítače.

 

part_3

Prsty nebo stylusem. Ovládejte dle libosti.

Spolupracujte, tvořte nebo se jen bavte. SMART-i-WALL® se Vám přizpůsobí. Stejně jako intuitivní systém gest, pravidelné aktualizace nebo non-stop technická podpora. Žádný není stejný i kvůli IOT konektivitě, díky které můžete Vaši zasedací místnost nebo kancelář proměnit ve Smart Office. 

 

 

  

Ke stažení:

footer

 

Představení funkcí

Společnost LIKO-S působí na trhu již 27 let a je přední stavební & technologickou společností na českém trhu. Od svého založení v roce 1992 přinesla celou řadu inovací – ať už sofistikované systémové příčky do interiérů, interaktivní multimediální stěny SMART-i-WALL®, laminované designové sklo ale také své Živé Stavby, které revolučním způsobem aplikují zeleň a živé produkty na povrchy budov.