Samsung interaktivní Flip 55" - LH55WMRWBGCXEN

Interaktivní Flipchart displej 55". Ultra HD rozlišení 3840x2160, Jas 300nit bez skla, D-Sub, DVI-D, HDMI, USB 2.0, VESA, provoz 16/7, pouze obrazovka bez stojanu

Můžeme doručit do:
20.5.2021
Do týdne
Značka: Samsung
49 990 Kč 60 488 Kč včetně DPH
Kategorie: Produkty
Typ obrazovky: New Edge, 60 Hz, Dotyková technologie InGlass ™
Úhlopříčka [palce]: 55 "
Rozlišení: 3 840 x 2 160
Rozteč bodu [mm]: 0,315 x 0,315
Jas [cd/m2]: 350cd / m2 (220cd / m2 se sklem)
Odezva [ms]: 8ms
HDMI In: 2
USB: : 1
Audio: Stereo Mini Jack
WiFi: Ano
Bluetooth: Ano

Kreslete. Pište. Inspirujte

Vychutnejte si naprosto přirozený a plynulý způsob psaní a kreslení spolu s výhodami digitálního displeje. K tomu, abyste využili různé tloušťky tahu, barev a stylů navíc nepotřebujete zvláštní dotykové pero. Vytvářet inspirativní díla můžete takřka čímkoliv.

Flip-Samsung_55_2

Sdílejte svá díla

Dotykový displej Samsung Flip umožňuje díky rozsáhlým možnostem konektivity snadné zapojení více uživatelů. Takže vy i vaši spolupracovníci můžete kdykoliv upravovat a tvořit rozmanitý obsah v té nejvyšší kvalitě.

Flip-Samsung_55_3

Elegantní ergonomie a intuitivní ovládání

Uživatelské rozhraní obrazovky Samsung Flip bylo navrženo pro snadnou navigaci a rychlý přístup ke všem důležitým funkcím. Ovládací prvky i snadné prohlížení vytvořených dokumentů máte vždy na dosah. Náhled obsahu i možnost jeho rychlé úpravy před publikováním jsou samozřejmostí.

Flip-Samsung_55_7

Posuňte se dál

Už se nemusíte probírat nekonečnou hromadou papírů, jen abyste nalezli poznámku skrytou na okraji listu. Jednoduše posuňte obraz nebo využijte funkci hledání v jakékoliv z až dvaceti digitálních stránek vytvořených na displeji Flip.

Flip-Samsung_55_5

Spolehlivé zabezpečení a snadné odemčení

Ochránit obsah před nežádoucím zájmem je díky možnosti uzamčení heslem velice jednoduché. Stejně intuitivně pak své projekty opět zpřístupníte. Prostě a jednoduše jako na svém telefonu nebo tabletu využijte dotykovou obrazovku k zadání kódu.

Spolehlivé zabezpečení ochrání Vaši originalitu

Uzamkněte své drahocenné myšlenky před zvídavým zrakem nepovolaných osob. Obrazovka Flip je vybavena spolehlivým zabezpečením, které umožňuje uživatelům nastavit individuální heslo pro přístup pouze k vybraným projektům.

 

* stojan není součástí dodávky Samsung  Flip 2 a je nutné jej popřípadě zakoupit separátně

Představení funkcí